You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

5907441036900

COLWAY Zestaw napinający pod oczy Tenser+Rewitalizer

Nowy produkt

100 Przedmioty

373zł

Zestaw Napinający pod Oczy to dwa unikalne w skali światowej tak formulacją, jak i działaniem kosmetyki do pielęgnacji skóry w okolicach oczu.

 

TENSER ma zdolność spektakularnego napinania zmarszczek i tzw.„worków pod oczami” w ciągu kilkunastu minut po jego aplikacji.

 

Rezultatem tym użytkownik cieszy się w zależności od cech osobniczych skóry – nawet do 10 godzin.

 

TENSER to „natychmiastowy napinacz” najnowszej generacji, czyli bezpieczny, funkcjonalny kosmetyk do zadań specjalnych w zapewnieniu „tu i teraz” efektu wypoczętych oczu i przywracaniu im młodego, naturalnego wyglądu.

 

Fenomen doraźnej błyskawicznej poprawy wyglądu skóry okolic oczu zapewniają uwalniające się aktywne substancje biologiczne, naturalnie występujące w naszym organizmie, które poddano modyfikacji i zamknięto w opracowanym przez laboratorium Regen Medicine w Wrocławiu kompleksie peptydów i biozgodnej siatki polimerowej: Natural Molecule Tension Complex (NMT) – autorstwa wybitnego polskiego biologa molekularnego - dr Błażeja Dolniaka.

 

REVITALIZER pozwala skórze pod oczami w krótkim czasie całkowicie zapomnieć o kilkugodzinnym, nienaturalnym ściąganiu jej przez TENSER i zatrzymywać część doraźnego efektu poprawy jej wyglądu.

 

To unikalne, pierwsze takie na świecie serum naprawcze pod oczy, w którym zastosowano synergiczny kompleks czynników wzrostu, czyli aktywatorów podziałów komórek skóry (FGF-1) i komórek naskórka (EGF), zamkniętych w wolno uwalniających nośnikach micelarnych.

 

To funkcjonalny kosmetyk, niezwykle efektywny w niwelowaniu problemów niedoskonałości skóry okolic oka.

Szybko i skutecznie przywraca działanie wszystkich naturalnych procesów funkcjonowania skóry poddanej wielogodzinnemu jej napinaniu.

Tym samym czyni używanie TENSERA bezpiecznym.Spektrum działań naprawczych kompleksu Synergy GF – głównego atutu REVITALIZERA na okolice oczu jest bardzo szerokie.

Wyraźnie odmładza cerę w tym obszarze i odbudowuje mikromięśnie.

Redukuje cienie i zasinienia.

Delikatnie napina i wygładza skórę pod oczami.

Daje trwałe efekty.

 

PRZEZNACZENIE:

Wyłącznie do nakładania w okolice oczu przez posiadaczy skóry noszącej znamiona starzenia.Aplikacja wymaga staranności i trzymania się ściśle zaleceń producenta.

 

TENSER nie jest kosmetykiem zalecanym do codziennego używania.

 

REVITALIZER zalecany jest do używania po każdej aplikacji TENSERA a także niezależnie, w funkcji serum pod oczy.

30 innych produktów w tej samej kategorii: