You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Drewniany konik na biegunach

Nowy produkt

5 Przedmioty

597zł

Drewniany konik na biegunach

Konstrukcja

Kucyk Kandu to dwufunkcyjna, starannie wykonana, zabawka z naturalnego drewna. Odkręcane płozy gwarantują kołyszące chwile podczas przyjemnego huśtania lub pełną energii zabawę na kółkach. Dużą uwagę poświęciliśmy również kształtom zabawki, dążąc do osiągnięcia wrażenia obłości naturalnych kształtów.  

Materiał: drewno brzozowe

Wykonanie:  ręczne

Ręcznie wykonany kucyk na biegunach z naturalnego drewna brzozowego. Dzięki odkręcanej dolnej części kucyk zamienia się w konika na kołach.

Wymiary:  Długość 770 mm / Szerokość 300 mm / Wysokość 440 mm

Historia

„Konik - z drzewa koń na biegunach. Zwykła zabawka, mała huśtawka, a rozkołysze rozbawi. Przyjaciel wiosny, uśmiech radosny. Każdy powinien go mieć.” Koń na biegunach to jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie. W obecnej formie pojawiła się w XVII w., jednak istnieje pogłoska, że już w antycznej Grecji występowały podobne konstrukcje. Niestety technologia wypiera naturalne formy zabawy. Właśnie dlatego naszym celem jest powrót do zdrowiej, radosnej przeszłości. Pragniemy tego dokonać z klasą, delikatnie i w dawnym stylu. Bo nic nie zastąpi piękna ręcznie tworzonego produktu z drewna, który tworzy niesamowitą atmosferę podczas zabawy w ogrodzie i domu. 

PODARUJ DZIECKU MARZENIA

Bo nie ma nic bardziej rodzinnego od więzi zrodzonych z miłości... i z pięknego prezentu, który przetrwa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii: