You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dziecięcy motor drewniany jeździk

Nowy produkt

5 Przedmioty

619zł

Sportowa sylwetka dla najmłodszych fanów motoryzacji

Konstrukcja

Kandu Sport to motorek na kołach, który został zaprojektowany z myślą o fanach sportu i motoryzacji. Przemyślany design nadaje charakterystycznej zadziorności motorkowi, a nowoczesny wzór kół dodaje wrażenia dużej mocy. Koła powleczone są odporną warstwą gumy, dzięki czemu nie występuje ryzyko zarysowań powierzchni. 

Materiał: drewno brzozowe

Wykonanie:  ręczne

Wymiary:  Długość 770 mm / Szerokość 300 mm / Wysokość 500 mm

Ręcznie wykonany motorek z naturalnego drewna brzozowego o sportowym designie z charakterystycznymi elementami wykończenia.

Historia

Emocje, zdrowa rywalizacja, współpraca zespołowa i empatia to najważniejsze wartości, których uczy młodego człowieka sport. Zarażenie dziecka miłością do sportu poprzez zabawę, pomoże rozwijać jego osobowość w przyszłości. Dzieci kochają wyobrażać sobie siebie w najróżniejszych sytuacjach. Dzięki tej umiejętności stają się bardziej wrażliwe i utalentowane. Motorek Sport daje okazję do przeniesienia się w świat torów wyścigowych, gorącej atmosfery, rywalizacji i zwycięstwa. Wrażenie mocy i stylistyka Motorka Sport sprawią, że każde dziecko przeżyje niezwykłe chwile oczyma wyobraźni, bawiąc się bezpiecznie w domowym zaciszu. 

PODARUJ DZIECKU MARZENIA

Bo nie ma nic bardziej rodzinnego od więzi zrodzonych z miłości... i z pięknego prezentu, który przetrwa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii: